Kariera

KARIERA

Obecnie poszukujemy

DLACZEGO MY?

Jesteś zaangażowanym entuzjastą, otwartym na zmiany i gotowym do podjęcia wyzwań? Szukającym rozwiązań, a nie problemów (chyba że jesteś testerem), współpracującym i kreatywnym człowiekiem? To dlaczego jeszcze nie ma u nas Twojego CV?

Zadbamy o Twoją motywację!
Uszanujemy i docenimy Twoje zdanie!
Wsłuchamy się w Twoje potrzeby!
Zatroszczymy się o Twój rozwój!

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W NASZEJ FIRMIE?

JAKIE MAMY OBSZARY DZIAŁANIA?

Produkcja

Pracujemy zgodnie z manifestem AGILE  – scrumowo, scrumbanowo bądź kanbanowo. Proces wytwarzania opieramy na najlepszych praktykach inżynierii oprogramowania.  Wykorzystujemy metodykę obiektową opartą o Unified Modeling Language.

pan ludzik_icona 300x300

Jeśli chcesz pracować nad systemami, z których korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, z wykorzystaniem z nowoczesnych metod pracy – u nas Twoje pragnienie stanie się rzeczywistością.

Wdrożenia i serwis

Mając na uwadze najważniejszą z dobrych praktyk ITIL, stale doskonalimy proces utrzymania naszych produktów. Usługę świadczymy dla wszystkich wytwarzanych systemów. Bazujemy na doświadczeniu i zdolności rozwiązywania problemów przez naszych specjalistów oraz dobrej współpracy miedzy poszczególnymi zespołami. W efekcie dostarczamy to, co dla nas najważniejsze – zadowolenie Klienta.

pan ludzik_icona 300x300

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie, w której ważne są m.in. współpraca, profesjonalizm i nastawienie na potrzeby Klienta, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Cię do naszych szeregów.

Zarządzanie projektami i Project Management Office (PMO)

Nasi Kierownicy Projektów mają wysokie kompetencje (potwierdzone certyfikatami) i duże doświadczenie w realizowaniu projektów z wykorzystaniem różnych standardów i metodyk (Agile, PMI, Prince 2). Do zarządzania projektami wykorzystujemy zaawansowane narzędzia m.in. Microsoft Enterprise Project Management, Microsoft Visual Studio Online, Leankit.

PMO wspiera organizację, dostarczając informacji zarządczych na temat m.in. kluczowych wskaźników procesów, produktów i projektów, a także zapewniając specjalistyczne szkolenia, doradztwo i coaching.

pan ludzik_icona 300x300

Również i w tym zakresie, możesz liczyć na wsparcie specjalistów z prawdziwego zdarzenia.

 

Human Resources (HR)

Działamy przez cele zgodnie z Modelem Kompetencji. Jest on owocem współpracy pracowników reprezentujących różne grupy zawodowe w naszej firmie. Nasze kompetencje strategiczne to:
– dbałość o jakość
– otwartość na zmiany
– kreatywność
– skuteczność
– przywództwo
– współpraca z Klientem
Powyżej wymienione kompetencje, a także te specjalistyczne (np. związane z zadaniami – analizowanie, programowanie), jak i technologiczne (np. narzędzia) stanowią kierunki rozwoju pracowników.

pan ludzik_icona 300x300

Dołączając do naszego zespołu nastaw się na ciekawe, wartościowe szkolenia zgodne z Twoimi celami zawodowymi.

W CZYM MOŻESZ SIĘ ROZWINĄĆ?

tech_100x100px

Pracujemy w technologiach

 • Microsoft .Net Framework Windows Applications
 • Microsoft .Net Framework Web Applications
 • SAP Business Objects
 • Delphi
 • ORACLE Database Server
 • Microsoft SharePoint and Project Server
 • IBM Lotus Notes & Domino
 • LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP)
cert

Posiadamy certyfikaty

 • Certificate in Business Analysis
 • Microsoft Certified Professional
 • ISTQB® Certified Tester
 • Microsoft Certified Application Developer
 • Microsoft Certified Systems Engineer
 • Microsoft Certified Technology Specialist
 • Microsoft Certified Professional Developer

CZY MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI?

Możemy dużo pisać o naszych zaletach, ale wiemy, że nie ma to jak doświadczenie. Dlatego, jeśli jeszcze się wahasz z przesłaniem do nas aplikacji, rzucamy 3 koła ratunkowe.